Albert supermarket Albert supermarket

Albert supermarket
Umístění
0. patro
Otevírací doba
Po - Ne
06.00 - 22.00

O nás

Supermarket Albert v obchodním centru Letmo nabízí na své ploše téměř 500 m² opravdu vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z téměř 7 000 položek.

Díky prestižnímu ocenění Národní cena kvality České republiky, které obchodní řetězec Albert získal již potřetí, si můžete být jisti kvalitou nabízeného zboží. Takto oceněné společnosti musí trvale splňovat nebo dokonce překračovat očekávání a především pak projevovat každodenní úsilí zkvalitnit nabídku výrobků a služeb pro koncové zákazníky.

Supermarkety Albert jsou samoobslužné prodejny, kde zákazníci naleznou potraviny ve velmi širokém sortimentu, drogerii a kosmetiku, domácí potřeby, papírnictví, hračky a textil. Zákazníci ocení zejména velký výběr čerstvého zboží (ovoce a zeleniny, lahůdek, pečiva, masa a uzenin), jeho každodenní dodávky a pečlivou kontrolu jeho stavu. Nabídky čerstvého pečiva rozšiřuje lákavá produkce vlastní pekárny. Kvalitě zboží a výběru dodavatelů je věnována mimořádná pozornost, velký prostor mají čeští dodavatelé, včetně regionálních.