Obchody a služby

Oční optika Brilleria

Brýle, kontaktní čočky, měření zraku, opravy


Po - Pá:
09:00 - 20:00
So:
09:00 - 18:00
Ne:
10:00 - 17:00


Kvalitní ostré vidění je pro nás prioritou.

Samozřejmostí je odborně vzdělaný personál, který je Vám k dispozici při výběru nových brýlí, při kontrolním měření zraku či aplikaci kontaktních čoček.

Zhotovíme kompletní dioptrické brýle dle lékařského receptu nebo i bez něj. V tomto případě se o kontrolní přeměření zraku postarají naši kvalifikovaní, vysokoškolsky vzdělaní optometristé.

Více, jak 25 let jsme v přímém kontaktu s producenty brýlí a doplňků z Německa, Itálie i ze zámoří. Pro naše zákazníky to má výhodu vynechání jednoho dodavatelského článku a tím příznivější ceny.

Nabízíme i výrobky jak české Okuly, tak globálních značek Ray-Ban, Police, Esprit, Carolina Herrera, Carrera, Adidas, Oakley, Marion Ramm, Look & Feel ... a vždy nabízíme kvalitní brýlová skla za příznivé ceny tak, aby splnila Vaše požadavky a očekávání.

Nechybí prodej kontaktních čoček, ať už dioptrických nebo nedioptrických, barevných a crazy, sloužící jako módní doplněk.

Z doplňkového zboží samozřejmě nechybí roztoky, pouzdra či pinzety pro kontaktní čočky, pouzdra a čistící sady na brýle, polarizační předvěsy atd.

Každého nositele brýlí potěší i v rámci možností rychlý servis a opravy.

Koho netrápí žádná zraková indispozice, může vybírat z nabídky slunečních brýlí pro děti a dospělé, díky kterým budete své oči chránit před škodlivým UV zářením.

Přijďte! A uvidíte!