O centru

Obchodní centrum Letmo

Představení obchodního centra LETMO

V přímé blízkosti hlavního vlakového nádraží v Brně, autobusového nádraží u Hotelu Grand a hlavního tramvajového uzlu začala v Brně v prosinci roku 2011 na ulici Nádražní 2a výstavba obchodního centra s názvem LETMO.

Dostupnost centra LETMO

Obchodní centrum LETMO se nachází na spojnici několika významných tras, které spojují historické centrum Brna s přilehlým okolím. V přímé blízkosti se nachází vlakové nádraží, autobusové nádraží u Hotelu Grand a hlavní tramvajový uzel. Všechna tato místa jsou propojena podchodem, který ústí přímo do objektu obchodního centra, kde se návštěvník dostane průchozím krytým koridorem do přilehlých ulic centra Brna.

Autobusové nádraží je využíváno především pro dálkovou a mezinárodní dopravu, ale i pro vnitrostátní linky, kde mají hlavní stanoviště autobusy společností Student Agency, Eurolines a další. Vlakové nádraží denně odbavuje na několik tisícovek cestujících z celého Jihomoravského kraje, kteří následně využívají již zmíněné podchody pro cestu do práce nebo školy. Neméně důležitým místem je hlavní tramvajový uzel MHD přímo před budovou obchodního centra LETMO, kam ústí všechny tramvajové linky z celého Brna. Každou minutu zde přijíždí nebo odjíždí tramvaje do všech směrů.

OTEVÍRACÍ DOBA OBCHODNÍ GALERIE

PO – PÁ
08:00 – 20:00
So, Ne, st. svátky
09:00 – 18:00

OTEVÍRACÍ DOBA CENTRA / PASÁŽE

PO – NE
05:00 – 01:00

OTEVÍRACÍ DOBA ALBERT

PO – NE
06:00 – 22:00
Otevírací dobu jednotlivých prodejen naleznete v sekci
Mapa obchodního centra Letmo